Codziennie na naszej antenie o godz. 7:30 i 18:30.

Poniedziałek:
Filiżanka Dobrego Słowa przy Kominku Serca – ks. Tomasz Chamera i Ewa Piecha-Kasprzyk

Wtorek:
Przygotowanie do Lturgii nadchodzącej niedzieli – ks. Piotr Bączek i ks. bp Piotr Greger

Środa:
Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej – Miriam Arbter-Korczyńska i Wojciech Kuchcicki

Czwartek:
Istota rzeczy – Piotr Eyum i goście

Piątek:
Rozmowa dnia – ks. Piotr Bączek

Sobota:
Rozmowa dnia – ks. Piotr Hutnicki i goście

Niedziela:
Na tropach przeszłości – ks. Piotr Hutnicki i ks. Szymon Tracz

 

Codziennie na naszej antenie
o godz. 4:30, 9:30 (w niedziele i święta: 8:30) i 15:30.

Poniedziałek:
św. Teresa od Jezusa – ks. Sławomir Pietraszko i Aleksandra Wójcik

Wtorek:
Dopowiedzenia - Tajemnice katechizmu – ks. Mateusz Kierczak i ks. Piotr Góra

Środa:
Słowa życia – ks. bp Roman Pindel

Czwartek:
Synodalność w Kościele – ks. Piotr Bączek i ks. bp Piotr Greger

Piątek:
Media – ks. Marcin Stopka

Sobota:
Początek człowieka i jego rzeczy ostateczne – ks. Karol Tomecki

Niedziela:
Szklanka dobrej rozmowy – ks. Marek Studenski

 

Codziennie na naszej antenie.
Od poniedziałku do soboty o godz. 10.10, 16.10 i po północy.
W niedziele o godz. 9.00 i 16.00 i po północy.

Poniedziałek: Anioł w parafii i Beskidzkie Muzeum Rozproszone

Wtorek: Anioł w kulturze

Środa: Anioł w literaturze

Czwartek: Anioł w rodzinie

Piątek: Anielski poradnik

Sobota: Anioł z "Nadzieją"

Niedziela: wspólnoty z naszej Diecezji:
I niedziela miesiąca: Ruch Światło-Życie
II niedziela miesiąca: Nasz czas - audycja Akcji Katolickiej
III niedziela miesiąca: Katolickie Stowarzyszenie Oświatowe "Serduszko"
IV niedziela miesiąca: Bagno - Duszpasterstwo Salwatoriańskie

 

Od poniedziałku do piątku o godz. 5.15, 13.10 i 22.15.

Powtórka Ewangelii i kazania z radiowej Mszy Świętej.

Codziennie na naszej antenie o godz. 15:20.

Codziennie na naszej antenie o godz. 19:15 (powtórka o godz. 1.00).

Codziennie na naszej antenie o godz. 20:00 (powtórka o godz. 2:00).

Poniedziałek - cyklicznie:
I poniedziałek miesiąca  – Fundacja Wszechstronnego Rozwoju – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
II poniedziałek miesiąca  – Rycerze Jana Pawła II – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
III poniedziałek miesiąca  – Domowe Hospicjum św. Kamila Miriam Arbter-Korczyńska i goście
IV poniedziałek miesiąca  – Stypendyści Jana Pawła II – Miriam Arbter-Korczyńska i goście

Wtorek - cyklicznie:
I wtorek miesiąca  – Sebastian Niemczycki i goście
II wtorek miesiąca  –
III wtorek miesiąca  – Wspólnota Miłość i Łaska Chrystusa
IV wtorek miesiąca  – Się kręci – ks. Maciej Godzieszka i goście

Środa:
I środa miesiąca  –
II środa miesiąca  –
III środa miesiąca  –
ostatnia środa miesiąca  – Strefa Studenta – Duszpasterstwo Akademickie

Czwartek:
Duszpasterstwo Młodzieży – Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk

Piątek - cyklicznie:
I piątek miesiąca  – ks. Piotr Bączek i goście
II piątek miesiąca  – Azymut historia – ks. Piotr Bączek i ks. Tomasz Chrzan
III piątek miesiąca  – Misje w sercu dziecka – ks. Piotr Bączek i s. Bonawentura Barcik
IV piątek miesiąca  – ks. Piotr Hutnicki i goście

Sobota:
Między Wiarą a kulturą – audycja filmowa – Robert Karp i ks. Piotr Bączek

Niedziela:
Wieczór świadectw – Katarzyna Supeł-Zaboklicka i goście - Internetowa telewizja SalveNet

 

Cykl katechez dla dorosłych w Bazylice Nawiedzenia NMP w Bielsku-Białej Hałcnowie.

To cykl audycji, w których rozmawiamy z ekspertami na temat tego, jak i gdzie szukać pomocy kiedy stajemy się ofiarami przestępstwa, jak działać kiedy jesteśmy świadkami przestępstwa, gdzie szukać pomocy, do jakich zapukać drzwi. Mówimy też, jak działa w Polsce system sprawiedliwości, jak jest on reformowany, po co i dlaczego.

Audycja przygotowana w ramach Forum Niezależnych Rozgłośni Katolickich i realizowana wspólnie z Funduszem Sprawiedliwości.

Częstograj

Polecamy muzykę

Polecane audycje

Katechezy w Bazylice