Siedziba Radia Anioł Beskidów, codzienne w godz. 9:00-18:00.

Włączamy się w akcję "Rodacy Bohaterom" - świątecznej zbiórki żywności dla dawnych żołnierzy Armii Krajowej, którzy żyją jeszcze na Kresach Wschodnich.

Codziennie w godz. 9:00-18:00 do naszej siedziby w Bielsku-Białej Komorowicach można przynieść określone produkty, które następnie zostaną umieszczone w paczkach i w specjalnym konwoju humanitarnym dostarczone do polskch kombatantów na Ukrainie, Białorusi,Mołdawii i na Litwie.

W Bielsku-Białej produkty żywnościowe można składać nie tylko w siedzibie naszego radia, ale także w sklepie Świat Patrioty na dworcu PKS przy ul. Warszawskiej 7/14.

Lista artykułów do wzorcowej paczki, tak aby była pełna:
CUKIER 1 KG 3 SZTUKI
KONSERWY MIĘSNE LUB RYBNE - 300g 1 SZTUKA
RYŻ 1KG 1 SZTUKA
KASZA 400G 2 SZTUKI
HERBATA 100 SZTUK 1 SZTUKA
HERBATA 20-50 SZTUK 1 SZTUKA
HERBATA SYPANA/OWOCOWA 1 SZTUKA
KAKAO 100-200G 1 SZTUKA
SŁODKI DROBIAZG (batony, pojedyncze cukierki garść) 2 SZTUKI
MAKARON 700-1000G 2 SZTUKI
MAKARON 250G 1 SZTUKA
WARZYWA W PUSZCE 1 SZTUKA
OWOCE W PUSZCZE 1 SZTUKA
CZEKOLADA 100G 5 SZTUK
OLEJ DUZY 1 L 1 SZTUKA
SŁODYCZE – duże i małe opakowania ciastek, cukierków 3 SZTUKI
KAWA SYPNA i KAWA ROZPUSZCZALNA po 250G 2 SZTUKI
KARTKA ŚW - KONIECZNIE Z ŻYCZENIAMI!!! 2 SZTUKI MINIMUM

Nawet jeśli nie jesteście Państwo w stanie pozwolić sobie na zakupy produktów spożywczych, a chcecie przyłączyć się do akcji, napiszcie chociaż życzenia na kartce świątecznej i dostarczcie ją do nas. Paczki zbierane są do końca grudnia.
Wszelkie informacje można uzyskać pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dary zostaną zebrane po uprzednim kontakcie z koordynatorem: 519068141.

W roku 2017 żyje jeszcze na Kresach Wschodnich stu kilkudziesięciu żołnierzy Armii Krajowej i innych organizacji niepodległościowych. Rozsiani po całych Kresach, porozdzielani wieloma granicami. Żyjący w różnych państwach, w różnych systemach politycznych, będący w różnej sytuacji ekonomicznej. Ciągle są dla nas wszystkich wzorem bezprzykładnego męstwa, heroicznego poświęcenia oraz najgorętszej miłości Ojczyzny.

Więcej informacji o akcji można znaleźć TUTAJ.

Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Rodacy Bohaterom.

Częstograj

Polecamy muzykę

Żywieckie portrety

Krąg biblijny

Tutaj jesteśmy

Katechezy w Bazylice

Rozmowy poświęcone