PROGRAM SOBOTA

0.00 Co niesie dzień, Kalendarium, Święci
1.00 Muzyka Mistrzów – zaprasza ks. Jacek Gracz
2.00 Budzik duszy – zaprasza Katarzyna Graboń
2.15 Studio regionalne – Aktualności z życia Kościoła i diecezji
4.00 Co niesie dzień, Kalendarium, Święci
4.15 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
4.30 Katecheza – zaprasza ks. Piotr Hutnicki
5.00 Pacierz
5.10 Gość Anioła – zapraszają: ks. Tomasz Błachut i ks. Tomasz Gorczyński
6.00 Różaniec – tajemnice bolesne
6.30 Godzinki
7.00 Co niesie dzień, Kalendarium, Święci
7.15 Rozmowa dnia – Istota rzeczy – Piotr Eyoum
7.45 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
8.00 Jutrznia
8.15 Msza św. (transmisja - kościół św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej)
9.00 Wiadomości
9.15 Gość Niedzielny
9.30 Katecheza – zaprasza ks. Piotr Hutnicki
10.00 Wiadomości
10.05 Częstograj
10.10 Magazyn radiowy – Kościół na Wschodzie
11.00 Wiadomości
11.10 Częstograj
11.30 Żywieckie portrety – zaprasza Dorota Firlej
12.00 Anioł Pański
12.15 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
12.30 Różaniec – tajemnice chwalebne
13.00 Wiadomości
13.05 Częstograj
13.10 Gość Anioła – zapraszają: ks. Tomasz Błachut i ks. Tomasz Gorczyński
14.00 Wiadomości
14.10 Częstograj
14.15 Gość Niedzielny
14.45 Ogłoszenia
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
15.20 Chwila z Ewangelią (powtórka kazania z Mszy św.)
15.30 Katecheza – zaprasza ks. Piotr Hutnicki
16.00 Wiadomości
16.05 Częstograj
16.10 Magazyn radiowy – Kościół na Wschodzie
17.00 Wiadomości
17.15 Nieszpory
17.30 Różaniec – tajemnice radosne
18.00 Siedem nut do Nieba – zaprasza Robert Karp
19.00 Żywieckie portrety – zaprasza Dorota Firlej
19.30 Rozmowa dnia – Istota rzeczy – Piotr Eyoum
20.00 Ogłoszenia
20.10 Gość Anioła – zapraszają: ks. Tomasz Błachut i ks. Tomasz Gorczyński
21.00 Apel Jasnogórski
21.15 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
21.30 Różaniec – tajemnice światła
21.55 Kompleta
22.05 Żywieckie portrety – zaprasza Dorota Firlej
22.30 Katecheza – zaprasza ks. Piotr Hutnicki
23.10 Magazyn radiowy – Kościół na Wschodzie
 

ZMIANY W PROGRAMIE:

W dni świąteczne program niedzielny

Adwent:
19.45 Roraty z "Małym Gościem Niedzielnym"

Wielki Post:
17.00 Droga Krzyżowa

Maj:
17.30 Nabożeństwo majowe

Majpaździernik (13 dzień miesiąca):
18.00 Czuwanie fatimskie – Różaniec, Msza św.
(transmisja Sanktuarium Matki Boskiej Rychwałdzkiej)

Czerwiec:
17.30 Nabożeństwo czerwcowe

Częstograj

No result...

Polecamy muzykę

Żywieckie portrety

Krąg biblijny

Tutaj jesteśmy

Rozmowy poświęcone