PROGRAM PIĄTEK

0.00 Co niesie dzień, Kalendarium, Święci
0.30 Przystanek modlitwa
1.00 Anielski wieczór – zaprasza Aleksandra Pacek
2.00 Studio regionalne – Anioł Beskidu Żywieckiego – zaprasza Katarzyna Graboń
4.00 Co niesie dzień, Kalendarium, Święci
4.15 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
4.30 Katecheza – zaprasza ks. Wojciech Pal
5.00 Pacierz
5.10 Godzina Biblijna
6.00 Różaniec – tajemnice radosne
6.30 Godzinki
7.00 Co niesie dzień, Kalendarium, Święci
7.15 Rozmowa dnia – Liturgia w Tradycji Kościoła – ks. Grzegorz Klaja
7.45 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
8.00 Jutrznia
8.15 Msza św. (transmisja - kościół św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej)
9.00 Wiadomości
9.15 Przystanek modlitwa
9.30 Katecheza – zaprasza ks. Wojciech Pal
10.00 Wiadomości
10.05 Częstograj
10.10 Magazyn radiowy – poradnik domowy
11.00 Wiadomości
11.05 Serwis – Pomoc Kościołowi w Potrzebie
11.10 Częstograj
11.15 Lektura radiowa
11.30 Pora Dobrego Słowa – zaprasza ks. Jacek Pędziwiatr
12.00 Anioł Pański
12.15 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
12.30 Różaniec – tajemnice światła
13.00 Wiadomości
13.05 Częstograj
13.10 Godzina Biblijna
14.00 Wiadomości
14.05 Serwis – Pomoc Kościołowi w Potrzebie
14.10 Częstograj
14.15 Audycje modlitewne – zapraszają:
- Arcybractwo Straży Honorowej (I piątek),
- Rycerstwo Niepokalanej (II piątek),
- Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody (III piątek),
- Rycerstwo św. Michała Archanioła (IV piątek)
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia (transmisja - Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach)
15.20 Chwila z Ewangelią (powtórka kazania z Mszy św.)
15.30 Katecheza – zaprasza ks. Wojciech Pal
16.00 Wiadomości
16.05 Częstograj
16.10 Magazyn radiowy – poradnik domowy
17.00 Wiadomości
17.05 Serwis – Pomoc Kościołowi w Potrzebie
17.15 Nieszpory
17.30 Różaniec – tajemnice bolesne
18.00 Muzyka Mistrzów – zaprasza ks. Jacek Gracz
18.45 Aktualności Radia Watykańskiego
19.00 Budzik duszy – zaprasza Katarzyna Graboń
19.15 Studio regionalne – Aktualności z życia Kościoła i diecezji
19.30 Rozmowa dnia – Liturgia w Tradycji Kościoła – ks. Grzegorz Klaja
20.00 Ogłoszenia
20.10 Godzina Biblijna
21.00 Apel Jasnogórski
21.15 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
21.30 Różaniec – tajemnice chwalebne
21.55 Kompleta
22.05 Aktualności Radia Watykańskiego
22.20 Lektura radiowa
22.30 Katecheza – zaprasza ks. Wojciech Pal
23.10 Magazyn radiowy – poradnik domowy
 

ZMIANY W PROGRAMIE:

W dni świąteczne program niedzielny

Adwent:
19.45 Roraty z "Małym Gościem Niedzielnym"

Wielki Post:
17.00 Droga Krzyżowa

Kwiecień październik (ostatni piątek miesiąca):
18.00 Czuwanie modlitewne – Droga Krzyżowa, Różaniec, Msza św.
(transmisja Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Hałcnowie)

Maj:
17.30 Nabożeństwo majowe (transmisja - kościół św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej)

Maj październik (13 dzień miesiąca):
18.00 Czuwanie fatimskie – Różaniec, Msza św.
(transmisja Sanktuarium Matki Boskiej Rychwałdzkiej)

Czerwiec:
17.30 Nabożeństwo czerwcowe (transmisja - kościół św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej)

Częstograj

No result...

Polecamy muzykę

Żywieckie portrety

Krąg biblijny

Tutaj jesteśmy

Rozmowy poświęcone