radio_on-lineRadio ON-LINE
Słuchaj nas na komputerach
i urządzeniach mobilnych (Android i IOS)


kosciol_on-lineKościół ON-LINE
Oglądaj Msze św. i nabożeństwa z kościoła
św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej

Ofiara na nasze radio - szybki przelew elektroniczny

10zł20 zł50 zł100 złdowolna_kwota

PROGRAM PIĄTEK

0.00 Co niesie dzień
1.00 Muzyka przenika – zaprasza Michał Kaps
2.00 Aktualności z życia Kościoła i diecezji
4.00 Co niesie dzień
4.15 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
4.30 Katecheza – zapraszają Agnieszka Jaworowska i ks. Tomasz Błachut
5.00 Pacierz
5.10 Godzina Biblijna
6.00 Różaniec – tajemnice bolesne
6.30 Godzinki
7.00 Co niesie dzień
7.10 Częstograj
7.15 Rozmowa dnia – Caritas – Dawid Jeziorek i Miriam Arbter Korczyńska
7.45 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
8.00 Jutrznia
8.15 Msza św. (transmisja - kościół św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej)
9.00 Wiadomości
9.10 Częstograj
9.30 Katecheza – zapraszają Agnieszka Jaworowska i ks. Tomasz Błachut
10.00 Wiadomości
10.10 Magazyn radiowy – Anielski poradnik
11.00 Wiadomości
11.10 Częstograj
11.15 Lektura radiowa
11.30 Pora Dobrego Słowa – zaprasza ks. Piotr Bączek
12.00 Anioł Pański
12.15 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
12.30 Różaniec – tajemnice chwalebne
13.00 Wiadomości
13.10 Godzina Biblijna
14.00 Wiadomości
14.10 Częstograj
14.15 Audycje modlitewne – zapraszają:
- Arcybractwo Straży Honorowej (I piątek),
- Rycerstwo Niepokalanej (II piątek),
- Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody (III piątek),
- Rycerstwo św. Michała Archanioła (IV piątek)
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia (transmisja - Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach)
15.20 Chwila z Ewangelią (powtórka kazania z Mszy św.)
15.30 Katecheza – zapraszają Agnieszka Jaworowska i ks. Tomasz Błachut
16.00 Wiadomości
16.10 Magazyn radiowy – Anielski poradnik
17.00 Wiadomości
17.15 Nieszpory
17.30 Różaniec – tajemnice radosne
18.00 Muzyka Mistrzów – zaprasza ks. Jacek Gracz
18.45 Aktualności Radia Watykańskiego
19.00 Aktulaności z życia Kościoła diecezjalnego
19.30 Rozmowa dnia – Caritas – Dawid Jeziorek i Miriam Arbter Korczyńska
20.00 Ogłoszenia
20.10 Godzina Biblijna
21.00 Apel Jasnogórski
21.15 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
21.30 Różaniec – tajemnice światła
21.55 Kompleta
22.05 Aktualności Radia Watykańskiego
22.20 Lektura radiowa
22.30 Katecheza – zapraszają Agnieszka Jaworowska i ks. Tomasz Błachut
23.00 Częstograj
23.10 Magazyn radiowy – Anielski poradnik
 

ZMIANY W PROGRAMIE:

W dni świąteczne program niedzielny

Adwent:
20.00 Roraty z "Małym Gościem Niedzielnym"

Wielki Post:
17.00 Droga Krzyżowa

Kwiecień październik (ostatni piątek miesiąca):
17.30 Rozmowa dnia – Caritas – Dawid Jeziorek i Miriam Arbter Korczyńska
18.00 Czuwanie modlitewne – Droga Krzyżowa, Różaniec, Msza św.
(transmisja Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Hałcnowie)

Maj:
17.15 Nabożeństwo majowe

Maj październik (13 dzień miesiąca):
17.30 Rozmowa dnia – Caritas – Dawid Jeziorek i Miriam Arbter Korczyńska
18.00 Czuwanie fatimskie – Różaniec, Msza św.
(transmisja Sanktuarium Matki Boskiej Rychwałdzkiej)

Majpaździernik (24 dzień miesiąca):
17.30 Rozmowa dnia – Caritas – Dawid Jeziorek i Miriam Arbter Korczyńska
18.00 Czuwanie maryjne – Nabożeństwo maryjne, Msza św. i procesja różańcowa
(transmisja
Sanktuarium Wspomożycielki i Królowej Beskidów w Szczyrku)

Czerwiec:
17.15 Nabożeństwo czerwcowe

Udostępnij:

Teraz na antenie

23:00 - 00:00
Nasz czas - Akcja Katolicka
00:00 - 00:05
Co niesie dzień
01:00 - 02:00
Siedem nut do nieba
04:00 - 04:10
Co niesie dzień
04:15 - 04:30
Stół Słowa Bożego

Polecane audycje

Żywieckie portrety

Pod naszym patronatem

Katechezy w Bazylice

Listy Nikodema

listy_nikodema

Rozważanie niedzielnej Ewangelii prowadzi Adam Rakszawski - niedziela, godz. 10:00.
Teksty rozważań można znaleźć na blogu LISTY NIKODEMA.

Copyright © 1998-2019 Anioł Beskidów - Beskidzkie Radio Katolickie 90,2 MHz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na górę strony