PROGRAM CZWARTEK

0.00 Co niesie dzień, Kalendarium, Święci
1.00 Płyta tygodnia – zaprasza ks. Jacek Gracz
2.00 Studio regionalne Anioł Beskidu Małego – studio w Andrychowie
4.00 Co niesie dzień, Kalendarium, Święci
4.15 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
4.30 Katecheza – zapraszają ks. bp Piotr Greger i ks. Jacek Pędziwiatr
5.00 Pacierz
5.10 Godzina Biblijna
6.00 Różaniec – tajemnice chwalebne
6.30 Godzinki
7.00 Co niesie dzień, Kalendarium, Święci
7.15 Rozmowa dnia – Post – zaprasza Marek Zaremba
7.45 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
8.00 Jutrznia
8.15 Msza św. (transmisja – kościół św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej)
9.00 Wiadomości
9.30 Katecheza – zapraszają ks. bp Piotr Greger i ks. Jacek Pędziwiatr
10.00 Wiadomości
10.05 Częstograj
10.10 Magazyn radiowy – Anioł w kulturze
11.00 Wiadomości
11.10 Częstograj
11.15 Lektura radiowa
11.30 Pora Dobrego Słowa Beskidy zapraszają zaprasza Katarzyna Graboń
12.00 Anioł Pański
12.15 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
12.30 Różaniec – tajemnice radosne
13.00 Wiadomości
13.05 Częstograj
13.10 Godzina Biblijna
14.00 Wiadomości
14.15 Rozmowa dnia – Post – zaprasza Marek Zaremba
14.50 Czytanie na dziś
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia (transmisja - Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach)
15.20 Chwila z Ewangelią (powtórka kazania z Mszy św.)
15.30 Katecheza – zapraszają ks. bp Piotr Greger i ks. Jacek Pędziwiatr
16.00 Wiadomości
16.05 Częstograj
16.10 Magazyn radiowyAnioł w kulturze
17.00 Wiadomości
17.15 Nieszpory
17.30 Różaniec – tajemnice światła (transmisja – kościół św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej)
18.00 Muzyczne wędrówki po świecie – zaprasza ks. Stanisław Joneczko
18.45 Aktualności Radia Watykańskiego
19.00 Studio regionalne – Anioł Beskidu Żywieckiego – zaprasza Katarzyna Graboń
19.45 Ogłoszenia
20.10 Godzina Biblijna
21.00 Apel Jasnogórski
21.15 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
21.30 Różaniec – tajemnice bolesne
21.55 Kompleta
22.05 Aktualności Radia Watykańskiego
22.20 Lektura radiowa
22.30 Katecheza – zapraszają ks. bp Piotr Greger i ks. Jacek Pędziwiatr
23.10 Magazyn radiowyAnioł w kulturze


 

ZMIANY W PROGRAMIE:

Adwent:
19.45 Roraty z "Małym Gościem Niedzielnym"

Wielki Post:
17.00 Droga Krzyżowa

Maj:
17.00 Różaniec – tajemnice światła i nabożeństwo majowe
(transmisja - kościół św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej)

Maj październik (13 dzień miesiąca):
17.15 Muzyczne wędrówki po świecie – zaprasza ks. Stanisław Joneczko
18.00 Czuwanie fatimskie – Różaniec, Msza św.
(transmisja Sanktuarium Matki Boskiej Rychwałdzkiej)

Czerwiec:
17.00 Różaniec – tajemnice światła i nabożeństwo czerwcowe
(transmisja - kościół św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej)

Częstograj

Polecamy muzykę

Żywieckie portrety

Katechezy w hałcnowskiej bazylice

Tutaj jesteśmy