radio_on-lineRadio ON-LINE
Słuchaj nas na komputerach
i urządzeniach mobilnych


kosciol_on-lineKościół ON-LINE
Oglądaj Msze św. i nabożeństwa z kościoła
św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej

Ofiara na nasze radio - szybki przelew elektroniczny

10zł20 zł50 zł100 złdowolna_kwota

Dobre inspiracje do homilii, rozważania nawiązujące do niedzielnej liturgii oraz ciekawe treści zawiera nowa strona internetowa, na której umieszczono wszystkie opublikowane ostatnio w mediach społecznościowych kazania ks. Marka Studenskiego, wikariusza generalnego diecezji.

Pod adresemwww.studenski.pl znaleźć można odsyłacze zarówno do klipów filmowych, jak i podcastów. W przypadku tych ostatnich nie brakuje linków polecających podcastowe materiały innych autorów związanych z diecezją: bp. Romana Pindla Biblia – Słowo Życia, ks. Jacka Gracza Płytoteka GRACZA i księży: Piotra Góry i Mateusza Kierczaka Dopowiedzenia.

Tymczasem w najnowszym odcinku serii Szklanka dobrej rozmowy ks. Marek Studenski przywołuje moment z niedzielnej Ewangelii, gdy Jezus rozpoczyna działalność publiczną, ogłaszając nadejście Królestwa Bożego.

„Jak to jest z tym Królestwem Bożym, skoro Królestwo Boże już jest, jest tak blisko nas, to dlaczego w świecie jest jeszcze tyle zła. Dlaczego trwa epidemia? Dlaczego tylu ludzi postępuje niegodziwie? Jak to jest do pogodzenia z panowaniem Boga w świecie?” – pyta kapłan.

Udostępnij:

Częstograj

Polecamy muzykę

Polecane audycje

Katechezy w Bazylice

Pod naszym patronatem

Podcasty

Listy Nikodema

listy_nikodema

Rozważanie niedzielnej Ewangelii prowadzi Adam Rakszawski - niedziela, godz. 10:00.
Teksty rozważań można znaleźć na blogu LISTY NIKODEMA.

Copyright © 1998-2022 Anioł Beskidów - Beskidzkie Radio Katolickie 90,2 MHz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na górę strony