radio_on-lineRadio ON-LINE
Słuchaj nas na komputerach
i urządzeniach mobilnych


kosciol_on-lineKościół ON-LINE
Oglądaj Msze św. i nabożeństwa z kościoła
św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej

Ofiara na nasze radio - szybki przelew elektroniczny

10zł20 zł50 zł100 złdowolna_kwota

Tegoroczna Pielgrzymka Rodzin, która tradycyjnie odbywa się w sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, w tym roku przybierze inną formę i obchodzona będzie w diecezji bielsko-żywieckiej w niedzielę, 27 września, w wymiarze parafii – jako dzień modlitwy w intencji małżeństw i rodzin pod hasłem „Eucharystia jest źródłem miłości”.

W czasie parafialnych Mszy św. będzie odczytany list pasterski bp. Romana Pindla. Zaplanowano także dokonanie Aktu Zawierzenia Rodzin. Małżonkowie będą mieli możliwość odnowienia swoich przyrzeczeń małżeńskich (przynajmniej na jednej z Mszy św.), a uczestnicy Mszy św. z udziałem dzieci i rodzin odmówią modlitwę błogosławieństwa rodzin.Duszpasterstwo Rodzin podało link do zebranych różnych rozważań Drogi Krzyżowej w intencji Rodzin. Tradycyjnie takie nabożeństwo odprawiane jest na dróżkach w czasie pielgrzymki. Tym razem rodziny mogą podjąć pasyjne rozważania indywidualnie, w wybranych przez siebie miejscach.

Duszpasterstwo zachęca jednocześnie, do przesyłania zdjęć, refleksji z poszczególnych spotkań z Matką Bożą na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do końca września.

 

Udostępnij:

Częstograj

Polecamy muzykę

Polecane audycje

Katechezy w Bazylice

Pod naszym patronatem

Żyjemy w państwie prawa

fundusz_sprawiedliwości

To cykl audycji, w których rozmawiamy z ekspertami na temat tego, jak i gdzie szukać pomocy kiedy stajemy się ofiarami przestępstwa, jak działać kiedy jesteśmy świadkami przestępstwa, gdzie szukać pomocy, do jakich zapukać drzwi.

WIĘCEJ

Listy Nikodema

listy_nikodema

Rozważanie niedzielnej Ewangelii prowadzi Adam Rakszawski - niedziela, godz. 10:00.
Teksty rozważań można znaleźć na blogu LISTY NIKODEMA.

Copyright © 1998-2020 Anioł Beskidów - Beskidzkie Radio Katolickie 90,2 MHz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na górę strony