radio_on-lineRadio ON-LINE
Słuchaj nas na komputerach
i urządzeniach mobilnych


kosciol_on-lineKościół ON-LINE
Oglądaj Msze św. i nabożeństwa z kościoła
św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej

Ofiara na nasze radio - szybki przelew elektroniczny

10zł20 zł50 zł100 złdowolna_kwota

Zapraszają dominikanie z Ustronia.

Pierwsza edycja poświęcona będzie jednej z najważniejszych dróg duchowości chrześcijańskiej – duchowości benedyktyńskiej, która nadal jest aktualna i cenna. Temat tegorocznych spotkań brzmi: „Modlić się jak benedyktyni. Duchowa droga św. Benedykta”. Spotkania poprowadzi benedyktyn z Tyńca o. Włodzimierz Zatorski, były opat, założyciel wydawnictwa Benedyktynów Tyniec, autor wielu książek i publikacji z zakresu duchowości.
Kolejne edycje poświęcone będą innym charyzmatom duchowości w Kościele. W podjętej inicjatywie chodzi o formację intelektualną, duchową, a przede wszystkim o naukę modlitwy.

Termin Letniej Szkoły Duchowości Chrześcijańskiej od 18 do 21 sierpnia br.

Zapisy:
Zapisy w zakrystii kościoła dominikanów w Ustroniu – Hermanicach (ul. Dominikańska 14, Ustroń) lub poprzez stronę internetową.
W zajęciach Szkoły Duchowości będzie można wziąć udział za pośrednictwem internetu, ale tylko po wcześniejszym zapisaniu się. Szczegółowe informacje na stronie internetowej i profilu facebookowym dominikanów z Ustronia.

Zapraszamy!


 

Udostępnij:

Ogłoszenia

13 lipca w Rychwałdzie odbędzie się kolejne nabożeństwo fatimskie transmitowane w naszej rozgłośni. Modlitwie  będzie przewodniczył ks. bp Piotr Greger.  Lipcowe nabożeństwwo maryjne jest okazją do pielgrzymowania Rycerzy Niepokalanej z terenu naszej diecezji. Całość odbywać się będzie prz ołtarzu polowym. Modltiwa rozpoznie się o godz. 18.00 odmawianiem różańca fatimskiego. O 19.00 celebrowana...

Częstograj

Polecamy muzykę

Teraz na antenie

Polecane audycje

Anielski poradnik

Katechezy w Bazylice

Pod naszym patronatem

Listy Nikodema

listy_nikodema

Rozważanie niedzielnej Ewangelii prowadzi Adam Rakszawski - niedziela, godz. 10:00.
Teksty rozważań można znaleźć na blogu LISTY NIKODEMA.

Copyright © 1998-2020 Anioł Beskidów - Beskidzkie Radio Katolickie 90,2 MHz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na górę strony