Dom Rekolekcyjny św. Józefa w Czechowicach-Dziedzicach,  28-30 lipca, temat: "Cielesność i płciowość w ujęciu Biblii i Ojców Kościoła".

Sesja weekendowa w Domu Rekolekcyjnym św. Józefa w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się w dniach: 28-30 lipca, a tematem będzie: "Cielesność i płciowość w ujęciu Biblii i Ojców Kościoła".

W dobie wielu dyskusji dotyczących cielesności i płciowości człowieka wiele osób zadaje sobie pytanie, co na ten temat mówi Objawienie Boże i wczesne chrześcijaństwo. A mówi bardzo wiele. W połączeniu z modlitewną refleksją chcemy przybliżyć sobie odpowiedź, jaką na to pytanie daje Pismo św. oraz Ojcowie Kościoła.

Sesję poprowadzi: O. Stanisław Łucarz SJ, rekolekcjonista, wykładowca na Akademii Ignatianum w Krakowie

Rekolekcje rozpoczną się w piątek o godz.: 16:00, a zakończą w niedzielę o godz. 12:00. Należy zabrać ze sobą Pismo św., notatnik, budzik.
      Sesje weekendowe odbywającesię w czechowickim Domu Rekolekcyjnymto również czas wyciszenia, odpoczynku, z możliwością rozmów z kierownikiem duchowym.
Podczas sesji można korzystaćz pełnego wyżywienia. Uczestnicy sesji mają do dyspozycji miejsca noclegowe w pokojach jedno i dwuosobowych.

     Zgłoszenia na sesję można przesyłać drogą internetową, korzystając z elektronicznego formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie Domu Rekolekcyjnego www.czechowice.jezuici.pl czy też e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub listowniena adres Domu Rekolekcyjnego

Dom Rekolekcyjny św. Józefa - Księża Jezuici
Al. Św. Andrzeja Boboli 1
43-502 Czechowice-Dziedzice
tel./fax: (032)-215-33-67
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
www.czechowice.jezuici.pl  

 

Częstograj

Polecamy muzykę

Pieszo na Jasną Górę

xxvi_piesza_pielgrzymka

Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę
Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę.

Tutaj jesteśmy