radio_on-lineRadio ON-LINE
Słuchaj nas na komputerach
i urządzeniach mobilnych


kosciol_on-lineKościół ON-LINE
Oglądaj Msze św. i nabożeństwa z kościoła
św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej

Ofiara na nasze radio - szybki przelew elektroniczny

10zł20 zł50 zł100 złdowolna_kwota

Utwór z historią pro-life.

Brett Young, znany amerykański piosenkarz country, 30 kwietnia wydał oryginalną piosenkę dla swojej córeczki pt. Lady.

Piosenka zaczyna się oryginalnym zapisem dźwiękowym bicia serca jego córeczki, gdy miała zaledwie 8 tygodni od poczęcia. Został on zarejestrowany podczas wizyty kontrolnej u lekarza. Szczęśliwy tatuś śpiewa: Pamiętam, kiedy po raz pierwszy usłyszałem bicie twojego serca.

W wywiadzie dla People Young z uśmiechem potwierdził: - Tak, ona już wtedy była małym muzykiem, jeszcze zanim się zorientowała, o co chodzi.

Young w swojej piosence ukazuje ojcowską miłość i przywiązanie do nienarodzonej córeczki, mówiąc jej: - zawsze będziesz moim dzieckiem. Mówi do swojej małej, aby przyjrzała się, jak jej mama się uczy „być kobietą”. W wywiadzie wideo z dnia 4 maja Young podkreślił, że ​​wiadomość dla jego córki brzmi: - Jeżeli naprawdę chcesz wiedzieć, jak być kobietą, przyjrzyj się swojej mamie.

W piosence Young śpiewa, że gdy usłyszał bicie serca swojej córeczki, gdy miała osiem tygodni w łonie swojej mamy po raz pierwszy go przestraszyła.

Kilka miesięcy przed urodzeniem dziecka Young rozmawiał na temat tej piosenki z autorami tekstu Jonem Nite i Rossem Coppermanem. Postanowił, że będzie ona hołdem zarówno dla jego żony, jak i dla dziecka. Zatytułował ją „Lady”, tak jak przez długi czas nazywał swoją żonę.

Skończył pisać piosenkę, gdy jego córka była jeszcze w łonie matki. Dziecko urodziło się w październiku ubiegłego roku. 1 maja br. Young napisał na Twitterze: - byłem tak przejęty, że w końcu zdecydowałem się przedstawić światu „Lady”.
Podczas wywiadu z 4 maja Young zaznaczył: - ta piosenka nie mówi o mojej córce, ale raczej jest przesłaniem dla mojej córki o mojej żonie, jej mamie.

To jedna z najbardziej wyjątkowych piosenek, jakie kiedykolwiek napisałem – dodał. I zaznaczył, że już po urodzeniu się córki postanowił pisać piosenki dla swoich dzieci. Podkreślił też, że jeszcze przedtem zanim urodziła się jego córeczka, jego miłość do niej rosła z każdym dniem i zaczął łączyć pomysły.

Jestem podekscytowany napisaniem tej piosenki – podkreślił. Mam nadzieję, że tak jak dla mnie, będzie ona równie znacząca dla słuchaczy, którzy mają dzieci i rodzinę lub planują je mieć.

- To jest naprawdę wyjątkowe i dla mojej żony, i dla mnie. Nie mogę się doczekać, aż moja córka będzie wystarczająco dorosła, aby to usłyszeć, zrozumieć i dowiedzieć się, że tata tę piosenkę napisał dla niej, gdy była jeszcze w łonie mamy.

 Klip wideo z piosenką „Lady” i biciem serca nienarodzonej córeczki bije rekordy oglądalności. Jest już ponad 10 milionów wejść.

za HLI.

Udostępnij:

Częstograj

Polecamy muzykę

Teraz na antenie

Polecane audycje

Anielski poradnik

Katechezy w Bazylice

Pod naszym patronatem

Listy Nikodema

listy_nikodema

Rozważanie niedzielnej Ewangelii prowadzi Adam Rakszawski - niedziela, godz. 10:00.
Teksty rozważań można znaleźć na blogu LISTY NIKODEMA.

Copyright © 1998-2020 Anioł Beskidów - Beskidzkie Radio Katolickie 90,2 MHz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na górę strony