radio_on-lineRadio ON-LINE
Słuchaj nas na komputerach
i urządzeniach mobilnych


kosciol_on-lineKościół ON-LINE
Oglądaj Msze św. i nabożeństwa z kościoła
św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej

Ofiara na nasze radio - szybki przelew elektroniczny

10zł20 zł50 zł100 złdowolna_kwota

Z jedynej płyty zespołu.

Muzyka zespołu to połączenie kilku gatunków muzycznych z przesłaniem chrześcijańskim. Utwory tworzone przez tych, którzy znaleźli ucieczkę – dla tych którzy nadal szukają schronienia. Wszyscy błądzimy. Wszyscy uciekamy. Wszyscy potrzebujemy schronienia. Nie wszyscy jednak szukamy go w ten sam sposób. Celem zespołu „Miasto Ucieczki” jest stworzenie okazji do refleksji nad sobą, swoją drogą i swoimi dążeniami. Ponieważ sami znaleźliśmy ratunek w Bogu i Jezusie – czasem bezpośrednio, a czasem nie wprost – zapraszamy do tego innych.

„Miasto Ucieczki” to grupa ludzi, którzy kochają muzykę i przez nią chcą opowiadać o tym, co dla nich ważne i piękne. To grupa ludzi wierzących w Boga, którzy o Nim chcą śpiewać i Nim się dzielić. To wreszcie grupa wieloletnich przyjaciół, którzy lubią ze sobą przebywać i wspólnie muzykować. Zespół to pięć różnych osób, pięć indywidualności. Łączy nas jednak sposób myślenia o tym, co robimy.

Czas spędzony z „Miastem Ucieczki” to czas, w trakcie którego razem z nami można zastanowić się nad tym, co ważne, wzniosłe i piękne, ale również tym, co ludzkie, kłopotliwe i bliskie nam wszystkim. To doskonała mieszanka zdrowej refleksji nad życiem, zatrzymaniem się nad tym, co nas trapi, ale też optymizmu, nadziei i radości płynących z wiary. To również spora dawka dobrej muzyki, w której każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Podczas koncertu można usłyszeć oprócz wokalu brzmienie gitar: akustycznej, elektrycznej, basowej oraz piana Darmowe spiny Bizzo Casihno, perkusji, harmonijki ustnej czy fletu. Wszystko to połączone w ciekawych i niebanalnych aranżach.

 

Udostępnij:

Ogłoszenia

Modlitwy na terenie byłego niemieckiego obozu KL Auschwitz-Birkenau, otwarcie wystawy polskich i ukraińskich ikon, spotkanie z bp. Edwardem Kawą z Lwowa, rozmowy w małych grupach, czuwanie oraz Msza św. będą miały miejsce 9 sierpnia 2024 r. w ramach oświęcimskich obchodów 82. rocznicy śmierci św. Teresy Benedykty od Krzyża.

Częstograj

Polecamy muzykę

Najbliższe transmisje

14 Lip 2024 - niedziela
10:30 - 11:30
Msza św.

14 Lip 2024 - niedziela
17:30 - 18:00
Nieszpory

15 Lip 2024 - poniedziałek
08:15 - 09:00
Msza św.

Polecane audycje

Katechezy w Bazylice

Pod naszym patronatem

Podcasty

Listy Nikodema

listy_nikodema

Rozważanie niedzielnej Ewangelii prowadzi Adam Rakszawski - niedziela, godz. 10:00.
Teksty rozważań można znaleźć na blogu LISTY NIKODEMA.

Copyright © 1998-2022 Anioł Beskidów - Beskidzkie Radio Katolickie 90,2 MHz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na górę strony