radio_on-lineRadio ON-LINE
Słuchaj nas na komputerach
i urządzeniach mobilnych


kosciol_on-lineKościół ON-LINE
Oglądaj Msze św. i nabożeństwa z kościoła
św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej

Ofiara na nasze radio - szybki przelew elektroniczny

10zł20 zł50 zł100 złdowolna_kwota

O. Grzegorz Siwek został wybrany nowym proboszczem i gwardianem w Sankturarium Matki Bożej w Rychwałdzie. W Harmężach funkcję tę obejmie o. Krzysztof Janas. 

Wyborów nowych przełożonych klasztorów i domów formacyjnych w Polsce dokonali delegaci w piątek 10 lipca podczas kapituły prowincjalnej zwyczajnej.

O. Grzegorz Siwek OFMConv  (ur. 1976 w Częstochowie) przyjął święcenia kapłańskie 02.06.2007 roku.  W dotychczasowej posłudze duszpaseterskiej pełnił m.in funkcje katechety, opiekuna ministrantów, młodzieży oazowej. Był odpowiedzialny za duszpasterstwo akademickie przy krakowksim kościel oo. Franciszkanów, w tym za organizację kursów alfa. Jego pasją jest gra na gitarze, którą w całości ukierunkowuje na służbę Bogu. Jest odpowiedzialny za duszpasterstwo akademickie przy krakowskim Kościele oo. Franciszkanów, w tym za organizację kursów alfa. 

Z kolei o. Krzysztof Janas OFMConv pełnił dotychczas funkcję gwardiana i proboszcza we franciszkańskiej parafii Nawiedzienia NMP w Krośnie. W Harmężach zastąpi dotychczasowego przełożonego o. Piotr Cubera, który obejmie urząd gwardiana w krakowskiej Bazylice Franciszkanów. 

Udostępnij:

Częstograj

Polecamy muzykę

Teraz na antenie

Polecane audycje

Katechezy w Bazylice

Pod naszym patronatem

Żyjemy w państwie prawa

fundusz_sprawiedliwości

To cykl audycji, w których rozmawiamy z ekspertami na temat tego, jak i gdzie szukać pomocy kiedy stajemy się ofiarami przestępstwa, jak działać kiedy jesteśmy świadkami przestępstwa, gdzie szukać pomocy, do jakich zapukać drzwi.

WIĘCEJ

Listy Nikodema

listy_nikodema

Rozważanie niedzielnej Ewangelii prowadzi Adam Rakszawski - niedziela, godz. 10:00.
Teksty rozważań można znaleźć na blogu LISTY NIKODEMA.

Copyright © 1998-2020 Anioł Beskidów - Beskidzkie Radio Katolickie 90,2 MHz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na górę strony