O Orszaku Trzech Króli w Bielsku-Białej rozmawiamy w programie radia Anioł Beskidów w piątki o godz. 11:30.

Orszak Trzech Króli już po raz 8 przejdzie ulicami Bielska-Białej. Ropocznie go w niedzielę 6 stycznia 2019 r. o godz. 10:30 Msza św. w kościele św. Maksymiliana w Bielsku-Białej Aleksandrowicach. Orszak przejdzie następnie ul. Cieszyńską na bielski rynek.

Chcesz nam pomóc przygotować Orszak 2019? Skontaktuj się a nami. Więcej informacji na https://web.facebook.com/OrszakBielsko/

Przygotowania do Orszaku idą pełną parą. W tym roku w roli samodzielnego organizatora debiutuje BIELSKIE STOWARZYSZENIE WSPIERANIA EDUKACJI I RODZINY "ŚWIATŁO", prowadzące placówki edukacyjno-wychowawcze.

Nauczyciele wraz z rodzicami z Szkoły Podstawowej "Skała" oraz przedszkola "Ziarenko" łączą swoje siły w przygotowaniu największych jasełek plenerowych na Podbeskidziu.

Organizatorzy kierują się zasadą, że Orszak jest dla WSZYSTKICH. Orszak to przede wszystkim inicjatywa łącząca działania różnych środowisk lokalnych (rodziny, nauczyciele, szkoły, parafie, harcerze, stowarzyszenia, zespoły, władze miasta) chcących jeszcze raz, na nowo przeżyć tajemnicę Bożego Narodzenia.

 

Częstograj

Polecamy muzykę

Żywieckie portrety

Krąg biblijny

Katechezy w Bazylice

Rozmowy poświęcone